Gustaw

0 Comment

Minął miesiąc. Jesteś z nami. Maleńki, owinięty w musztardowy kocyk, śpisz. Masz fajnych, opiekuńczych Braci i fajnego Tatę, który robi wszystko, abyśmy czuli się szczęśliwi i bezpieczni. Pijemy wspólnie kakao i bawimy się w policjantów. To jest wielkie szczęście móc się do siebie przytulić, powiedzieć coś na ucho lub dać buziaka w policzek prawy i w lewe lico. Tylko ten czas tak szybko płynie, ucieka gdzieś między palcami, a ja… ja staram się łapać go za nos, zatrzymać choć na chwilę. Włożyć go do kieszeni i zapytać gdzie tak gonisz? Poczekaj! Przecież przed chwilką był listopad, który przyniósł nam Listopadowego Chłopca.

.

Karty do zdjęć, fotokocyk oraz ubranko ŚPIJ-WOREK są z SNAP THE MOMENT

Karty i kocyk to super produkty, których można użyć do zdjęć i mieć wyjątkową pamiątkę, ponadto w zestawie FOTO-KART DLA DZIECI jest sporo takich do uzupełnienia – wpisujemy daty, emocje jakie nam przy tym towarzyszyły i co tylko nam się kojarzy z danym momentem.

ŚPIJ-WORKI są bardzo wygodne i na pewno jest to wielki must have w każdej wyprawce! Może służyć niemowlakom jak i starszym dzieciom, ponieważ supełek można regulować na różne długości. Gustaw czuje się w nich bardzo swobodnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *