i w Twoich dłoniach.

5 komentarzy

jesień gdzieś w nas trwa. chciałabym napisać, że jesienią budzę się do życia, ale nie – jesień we mnie trwa. przez dwanaście miesięcy, trzysta sześćdziesiąt pięć dni, a czasem trzysta sześćdziesiąt sześć. przez dwadzieścia cztery godziny i siedem dni tygodnia. i w domu tkwi, i w pokoiku Gabisia. jest tuż obok, w dłoniach M i jego oczach, w gabisiowych złotych lokach i małych stópkach. w trzech kotach i przyjacielu Hachiko. czasem sobie ją podśpiewuję, często słyszę w śmiechu bliskich, gestach, spojrzeniach. jest tego dużo i choć już wiem, że nadchodząca ona – kalendarzowa – będzie wyjątkowa, to biorę z tych dni jak najwięcej, łapię jak najwięcej za ciepłe dłonie, bawię się z malutkim człowiekiem o malutkich stópkach, układam się do snu z gromadką kocich wąsików. moje życie, szczęście chowam do słonecznikowej kieszeni.

chciałam Wam przedstawić markę Poofi  z produktami dla dzieci, która jest z nami od narodzin Gabrysia. chwalę sobie ją za jakość, a ponadto za nietuzinkowe wzory na swoich wyrobach!

kocyk musztardowy&miętowy, ochraniacz do łóżeczka, prześcieradło, pieluszka muślinowa, ręcznik – poofi

telewizor – upwarsaw

girlanda z żołędzi – piegowata

proporczyk drewniany – letters of mine

IMG_4214

IMG_4215

IMG_4231

IMG_4222

IMG_4254

IMG_4258

IMG_4268

IMG_4323

IMG_4354

IMG_4363

IMG_4368

5 thoughts on “i w Twoich dłoniach.”

 1. Matuśka pisze:

  Zawsze czekam z niecierpliwością na Twoje posty!

 2. Kinia pisze:

  No piękny ten pokoik:) A Słowa jak zawsze dobrane! Pisz dalej <3

 3. Jadzia pisze:

  Idealny klimat 😊

 4. Mama Madzi pisze:

  Jaki ten Twój Gabryś uroczy 🙂

 5. Beczka pisze:

  Trafiłam tu przypadkiem, ale już jestem zakochana w Tobie i Twoich słowach! Jesteś wspaniałą osobą, dającą dużo wiary i pokazującą, że można cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *