To była zima

0 Comment

W pamięci mam piękną zimę. Z radością wypatrywałam z siostrą śniegu. I w końcu zima przychodziła sroga. Pamiętam wycieczki sankami przez park, a gdy wracaliśmy było już ciemno, ale bezpiecznie, bo obok była Mama. Nuciliśmy piosenkę o śniegu, dzwonkach i saniach. Wtedy wszystko było takie beztroskie, nie dostrzegało się wszystkich dorosłych spraw i problemów, krzywd i płaczu, smutku, który dąsał się nocami po kątach mieszkania. Było tak jeszcze kilka lat, potem rozumiało się już więcej i do parku chodziłyśmy już same, gdzieś smutki na chwilę gubiąc po drodze. Mimo wszystko mogłam liczyć na siostry, tak jak mogę na nie liczyć dziś. Miałyśmy po prostu siebie, wtedy wszystko wydaje się być choć trochę łatwiejsze.

I chcę, aby moi Mali Chłopcy mogli tak polegać na sobie, aby do siebie dzwonili, gdy problem się pojawi i by ten problem przegonić, lub zapytać po prostu „co tam u ciebie?” i zaprosić na herbatę. Chciałabym, by zawsze trzymali się razem, doradzali sobie i nie zapominali o sobie w święta, wspierali się, bo dobrze jest móc z kimś dzielić i smutki, i radość, czuć się potrzebnym. Dobrze jest mieć siebie.

.

Czekamy na zimę

.

W oczekiwaniu na zimę, w tym roku postawiliśmy na buty dla chłopaków marki Mido – polskiej firmy, która z pasją tworzy obuwie dziecięce już od 18 lat! Chłopaki nie potrafili się zdecydować, który model wybierają (pozostawiliśmy im wolną rękę), ale ostatecznie padło na MIDO NOSTER TRZEWIKI ZIMOWE NA RZEPY oraz MIDO NOSTER BUTY ZIMOWE SZARY Z MEMBRANĄ. Buty są bardzo ciepłe i wykonane z materiału, który odprowadza wilgoć, stąd nie przemokną. Czekamy więc na śnieg, póki co grzeją nasze stópki na spacerach i w podróży 🙂

.

.

Inne buciki ze strony MIDO, które znajdziecie w ofercie zimowej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *