wyprawa do lasu

6 komentarzy

pomału, malusieńku. zbieram skarby z lasu. tu żołędzie, tu liście, jeża spotkam i lisa zapytam czy jesień piękną w tym roku wróży. nie muszę przypominać, wiedzą, że las to nasz drugi dom. że te łąki i drzewa, i krzewy, i mchy to życie gdzieś nam układa. bo gdzieś tam w przyszłości dom nasz stanie, przy lesie z widokiem na sarny i unoszącą się mgłę. słońce będzie przebijać jasny świt i zaglądać do drewnianych ścian przez zielone drzwi w kolorze późnej trawy. dzieci będą biegać, ptaki śpiewać, wiatr kołysać, deszcz uspokajać i dąsając się po parapetach wieczorami usypiać. kwiaty świeże nadal będą na stole stać i słoneczniki przy tarasie witać gości. takie marzenia, takie nasze małe marzenia. właśnie tam, gdzieś przy tych drzewach, myśląc o poniedziałku, weekendzie, źle zawiązanej sznurówce, budząc się przy M. chcę być. z gromadką dzieci, z kotami i psem Hachiko. pójdę wtedy na spacer i opowiem w las, że dobrze, że mam Ich, bez nich nie wiedziałabym jak oddychać. nie wiedziałabym jak budzić się i zasypiać w tych drewnianych ścianach, i kwiaty nie pachniałby tak samo, może nie byłoby ich wcale. dlatego jestem obok, tulę i nie puszczam. bo szczęście jest ulotne, a życie obdarza różnymi niespodziankami.

🌿🌿🌿

IMG_6290

IMG_6291

IMG_6281

 

 

IMG_6282

 

 

IMG_6288

 

 

IMG_6294

 

 

IMG_6299

 

 

IMG_6306

 

IMG_6305

 

IMG_6308

 

IMG_6309

 

IMG_6310

 

smoczki – natursutten kidy.pl / gdbym tylko przy Gabrysiu znała takie cuda od razu bym się na nie zdecydowała. smoczki z naturalnego kauczuku wyróżniające się designem jak również właściwościami. idealne do gryzienia, a przy tym miękkie i delikatne dla skóry dziecka.

lampki – a little lovely company / już przy Gabrysiu wiem, że lampka nocna przy łóżeczku jest przydatna. budząc się w nocy miałam zawsze widok na śpiącego Puchatka. przepadłam w tych lampkach totalnie! są przepiękne!

klocki drewniane – ohh noo / nie chcę się powtarzać, ale kocham las, drewno i wszystko co z nim związane. czy na ścianach, podłodze, czy to stół czy zabawki. klocki drewniane z literami, takich jeszcze nie mieliśmy, idealne do zabawy, jak również mogą służyć jako ozdoba pokoiku.

jeżyk – maileg / nie ma co mówić, maileg przepiękne przytulanki!

kosz mojżesza – mothercare / odkupiony, jak nowy, dzielnie czeka na Małego Księcia.

pościel do kosza – zara home / i znów las, i znów zwierzęta. cała ja.

dzienniczek – promptly journals  / super sprawa. dla wszystkich mam. dzienniczek do opisywania przebiegu ciąży, poprzez narodziny, pierwsze miesiące, a później lata naszego dziecka. fajna pamiątka, można w przyszłości podarować na prezent, gdy nasza pociecha będzie wchodzić w „wiek dorosłości” :-).

6 thoughts on “wyprawa do lasu”

 1. kkk pisze:

  Wciąż się wzruszam czytając Twoje przemyślenia 🙂
  Życzę Wam spełnienia tych wszystkich marzeń, małych i dużych :*

 2. yep__kasja pisze:

  Piękne to wszystko! I Twoje słowa znów przechodzą głowę całą😘

 3. jadzia pisze:

  Przepiękne zdjęcia i wszystko na nich:)) widać Giewko rośnie zdrowo <3

 4. Katarzyna pisze:

  a te żołendzie z włuczki to z kąd?

 5. Anna pisze:

  Natalia, nie przestajesz mnie zaskakiwać swoją zwyczajnością

 6. Alicja pisze:

  Bardzo piękny blog:) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *