Jesienna wyprawka #1

0 Comment

jesień puka nam do okien i zapachem liści budzi. przyszedł czas kiedy ciepłe mleko smakuje lepiej, a wieczór przychodzi do nas wcześniej, za co się nie gniewam, to taki fajny czas. za chwilkę w domu pojawi się Gustaw. wyczekujemy.

jeśli nie jesteś ze mną na bieżąco, choć do mnie na instargram.

wszystko w domu gotowe, choć na ostatnią chwilę, to jesteśmy przygotowani na delikatny zapach niemowlęcej skóry, płacz, a potem uśmiech. przygotowaliśmy kącik w salonie i w sypialni. wyłapałam dla G. piękne rzeczy, które będą nam towarzyszyć i służyć przez pierwsze, wspólne dni tej jesieni.

Co wybrałam dla Gustawa?

SMOCZKI BIBS – smoczki, których nie mogło i u nas zabraknąć. przyciągają wyglądem retro i kolorami, a do tego są uspokajające i bezpieczne dla niemowląt. wykonane z organicznego kauczuku. mój wybór kolorów: Oak, Mustard, Woodchuck i Tiffany.

.

.

KOKON HI LITTLE ONE – kiedy narodził się Gniewko pierwsze swoje tygodnie przesypiał w podobnym kokonie. bardzo fajna sprawa, ponieważ można położyć go np. w salonie na sofie i mieć zawsze na oku lub zabrać ze sobą na wyjazd, gdzie dziecku przypadnie drzemka, a może i nocowanie. tym razem wybrałam kokon polskiej firmy HI LITTLE ONE w kolorze Apricot. gniazdo wykonane jest z wysokojakościowej bawełny muślinowej co czuć już przy pierwszym dotyku – materiał jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku.

.

.

z firmy HI LITTLE ONE mam również zawieszki do smoczków, które mogą posłużyć jako gryzak przy ząbkowaniu oraz ręcznik niemowlęcy – bardzo gruby, więc nie pozwoli zmarznąć po wieczornych kąpielach! wszystko w jesiennych kolorach.

GRYZAK PETIT MONKEY – Krokodyl Charlie – gryzak, który jest również grzechotką – w środku ma umieszczony dzwoneczek, który wydaje łagodny dźwięk. idealnie sprawdzi się, gdy dziecko zaczyna brać rzeczy do rączek i na ząbkowanie.

.

.

jeszcze kilka dni i Gucio będzie już z nami, otulony w naszych ramionach i ukołysany śpiewem braci, którzy od dawna ćwiczą kołysanki, aby móc zaśpiewać braciszkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *